Elektronika

Repasované tonery jsou levné, a ještě ekologické


Eko, bio, raw. Tohle jsou nálepky, které obvykle označují dražší zboží. Ano, bylo sice pěstováno šetrně, vyráběno v továrnách, kde netrápí prací malé děti, případně je čistě přírodní, jenže na ceně se to vždy projeví. Prý jsou lidé ochotní si za kvalitu připlatit.

U tonerů je naštěstí všechno jinak. Tam je totiž řešení, které je ekologické, zároveň levné. Jak je tohle možné?

Ekologické je věci nevyhazovat, nýbrž používat opakovaně

Tou levnou variantou, o níž se bavíme, jsou tzv. repasované tonery. Jde o tonery, které jsou znovu využity. Jakmile vypotřebujete náplň, plastovou kazetu vrátíte odborníkům, ti ji znovu naplní a prodají. Takové tonery se prodávají za nižší ceny, nemusí se platit samotná kazeta. A skvělé je, že při šetrné manipulaci, lze tonery takto recyklovat i donekonečna!

Ušetřete přírodu i svou peněženku

Až budete příště potřebovat nový toner či cartridge, vzpomeňte si na to a kupte si náplň renovovanou. Neztrácí nic na kvalitě, nemusíte se bát, že by vám poškodila tiskárnu. Specialisté i na renovované tonery poskytují záruku ve výši 24 měsíců.

Kde renovované tonery koupit? Jděte pro ně do Tonery, buď osobně v Praze, nebo do e-shopu Tonera.cz. Firma se specializuje na renovace tonerů všech značek prodávaných na našem trhu (Canon, HP, Brother, Oki, Epson, Samsung a jiné). Své zákazníky důrazně nabádá k tomu, aby při koupi nového toneru také donesli ten starý. Jedině tak může být koloběh plastových kazet zachován.

Renovované kazety opravdu nemají horší kvalitu

Že vám nezničí tiskárnu, jsme si již prozradily. Zachovávají si však i další vlastnosti nových tonerů. Vytisknete s nimi stejné množství stránek, vytištěné materiály jsou kvalitní. Zkuste je a uvidíte sami! Finanční úspora ve srovnání s nákupem nového toneru dosahuje 40 až 70 %, což není zrovna málo ani pro firmu, ani pro domácnost.

Rate this post

Zanechat odpověď