Nezařazené

Neodymové magnety najdou využití v domácnostech i průmyslu

Silné magnety, které udrží téměř vše, kdysi bývaly nepředstavitelnou hudbou budoucnosti. Dnes už se vyrábějí takové typy, jež jsou schopny udržet předměty o hmotnosti až desítky kilogramů. Neodymové magnety s malými rozměry bez nutnosti vrtat do ocelových konstrukcí se využívají jak v domácnostech, tak průmyslových odvětvích a technických oborech.

Magnety pro uchycení světel, antén nebo kamer

Neodymové magnetické úchyty v ocelovém cylindru obsahují vývrt s prohlubní. Tento cylindr z oceli zvyšuje magnetickou sílu v případě, kdy je přímý kontakt mezi magnetem a kovovým předmětem. Konstrukce magnetických držáků je zhotovena na velmi vysokou výdrž v přímém kontaktu, nikoli z velké dálky. Na velké vzdálenosti předměty tolik nepřitahují. Tyto úchyty se dají pohodlně připevnit pomocí zápustného šroubu. Vyjmenované vlastnosti umožňují jejich úspěšné použití hlavně při činnostech, kdy se musí často předměty přemísťovat. Výtečně splňují svoji funkci například při přichycení kamer, uchycení senzorů, zavěšení světel. Pořízením takto důmyslné pomůcky získáte okamžitý držák na anténu a vysílače, případně z neodymových úchytů okamžitě vyrobíte spolehlivé dorazy na dveře.

Magnetické tabule, fólie a magnety na míru

Sortiment obchodu Unimagnet pojímá rozmanité magnetické úchyty, které se liší rozměry, průměrem, velikostí přitažlivé síly i způsobem, jakým se dají připevnit či přichytit. Zájemci mají na výběr například magnetické háky, magnety s mosazným pouzdrem či závitovým čepem, ale i válcové druhy s vnitřním závitem nebo kruhy s prohlubní. Úplnost nabídky završuje možnost výroby na míru, obchod avizuje rovněž nejen dětmi oblíbené tabule, fólie a populární magnetky na lednici.

Učební pomůcky a pomocníci ve škole

Magnetické materiály se s oblibou používají jako učební materiály hlavně ve fyzice. A tak si pracovníci školních zařízení můžou objednat železný prach, magnetickou barvu, ferrofluid, senzorovou fólii, potřebné magnety na tabule a další výukové pomůcky.

Rate this post

Zanechat odpověď