Nezařazené

Zařiďte si kancelář v cloudu s názvem iPodnik

Společností, které nepotřebují žádné fyzické sídlo a fungují v podstatě virtuálně, přibývá. Spolu s tím roste i poptávka po nějakém univerzálním řešení, které by takové fungování firmy zjednodušovalo. Ono totiž nejde si donekonečna sdílet dokumenty přes Google Drive a faktury posílat e-mailem.

Díru na trhu se podařilo vychytat systému iPodnik, který nabízí naprosto unikátní řešení vhodné nejen pro firmy fungující virtuálně. Systém mohou bez obav využívat i zaměstnanci sedící ve stejné kanceláři. Má totiž své výhody.

Zaplatíte paušál a získáte software i zabezpečené úložiště

iPodnik kombinuje všechno, co firma potřebuje. V rámci měsíčního paušálu nabízí balíček Office 365, e-maily, kontakty, kalendáře, ekonomický systém Pohoda i cloudové úložiště. Vlastně tak získáte kompletní kancelář v cloudu.

Výhodné je to i z toho hlediska, že nemusíte platit několik služeb, kupovat software ani datová úložiště. Platíte pouze jednu službu a dostanete vše v jednom. A abychom nezapomněli, v ceně máte i podporu. Už nikdy tedy nebudete muset platit práci drahých IT techniků.

Nebudujte vlastní IT infrastrukturu, přijďte k hotovému

Vybudovat IT infrastrukturu je vždycky komplikované. Je třeba nakoupit hardware i software, zaplatit IT odborníky. Zejména pro živnostníky a menší firmy jde o dost velkou zátěž, které se ale nelze vyhnout, protože dnes se bez počítačů fungovat nedá.

iPodnik tohle všechno usnadňuje. Exchange online a daňové účetnictví online dokážou ocenit i firmy, kde sedí všichni v jedné kanceláři. iPodnik pokryje jednu kancelář i firmu s mnoha pobočkami. Všichni budou pracovat, jako by se nacházeli v jedné síti.

Nutno ještě podotknout, že iPodnik není žádná webová aplikace, ale hostovaná služba. I když web se jim také povedl, získali za něj dokonce WebTop100 ocenění za nejlepší web z oblasti IT. Nejvíce informací o tom, jak vše funguje, se ostatně dozvíte právě na jejich webových stránkách.

Rate this post

Zanechat odpověď