Počítače

Předsudky stranou: V neznačkovém servisu vám opraví notebook levně a kvalitně!

Máte problémy s notebookem, na který se již delší dobu nevztahuje záruční lhůta? V tom případě se budete muset rozhodnout, zda počítač necháte opravit, anebo si pořídíte nový. Vidina nového stroje je samozřejmě lákavá, ale proč zbytečně utrácet, když vám může starší notebook dalších několik let věrně sloužit? Na dané téma jsme vyzpovídali servisní techniky z ABAXu a zjistili, proč jsou „neznačkové“ servisy výrazně levnější než autorizované opravny.

Tak v čem je háček?

Někteří lidé se na neautorizované opravny neprávem dívají skrz prsty a myslí si, že nedokáží notebooky a další zařízení opravit tak kvalitně jako ve značkovém servisu. Jenomže v praxi rozdíl mezi autorizovaným a neautorizovaným servisem spočívá v něčem úplně jiném. Servis Asus Zlín záležitost uvedl na pravou míru – značkové servisy musí respektovat určitá pravidla, která se týkají odběru náhradních dílů a řešení oprav. Neznačkový servis jako ABAX nakupuje náhradní díly přímo od výrobců nebo zahraničních distributorů, a to výrazně levněji.

digihit.cz_abax_cz_01

Technici z divize servis HP Zlín zároveň podotkli, že se vždy snaží o cenově výhodnou opravu. Oproti kolegům ve značkových servisech nejsou vázáni určitými postupy a nemusí měnit celou základní desku či displej, když stačí vyměnit jiný vadný komponent. A právě to je další důvod nízkých cen.

digihit.cz_abax_cz_02

V neznačkovém servisu vám opraví téměř vše

Neautorizovaný servis jako ABAX disponuje moderní technikou a více než polovinu oprav realizuje do jednoho týdne. Zákazníci si mohou připlatit i za expresní opravu do 24 hodin, a to i v případě jiných zařízení než notebooků. Servisní centrum zajišťuje také servis tiskáren, smartphonů, tabletů, projektorů a v neposlední řadě také servis UPS.

digihit.cz_abax_cz_03

O dopravu se starat nemusíte – odvoz i dovoz zajistí kurýrní služba. Průběh zakázky lze sledovat online, takže budete mít perfektní přehled o tom, co se s vašim notebookem právě děje. Potřebujete snad další důvody, proč si nechat opravit počítač v neznačkovém servisu?

5/5 - (1 vote)

Zanechat odpověď