Počítače

Co dělat, když kvůli nehodě ztratíte online spojení se světem?

Notebooky, chytré telefony ovlivňují náš život. Jsme dnes online už prakticky neustále. A když náhodou nejsme, cítíme se z toho celí nesví. A co teprve nastane-li situace, kdy se notebook poškodí při nečekaném pádu? Najednou jste odříznutí od světa. Potřebujete vše rychle vyřešit, co nejrychleji být znovu online. Co teď?

 

Drobná chybička a je konec

Možná, že máte někdy pocit, že už jste se svým notebookem doslova srostlí. Neustále komunikujete přes mail, Skype, sociální sítě… Přístroj už tvoří vaši součást. Spojíte se, s kým chcete a kdykoli potřebujete. Vlastně pracujete s notebookem už tak automaticky, že ho ani pořádně nevnímáte. Přirostl vám k ruce. Stačí ale drobná chybička, zaváhání a s automatickým pohybem je konec. Upustíte notebook na zem. A málokterý stroj takovouhle havárii přežije bez úhony.

 

Nemusíte kupovat nový stroj

Najednou se váš notebook nečekaně změní v hromadu šrotu. Z displeje se na vás šklebí ošklivá prasklina – no jasně, jako na potvoru to spadlo přesně na hranu. Naštěstí je tu ale záchrana, protože displeje pro notebooky můžete nechat vyměnit za nové. Nemusíte se tak bát, že budete kupovat za spoustu peněz kupovat nový stroj a ještě třeba přijdete o soubory, které máte v notebooku. Za pár dní budete mít opět v ruce svůj milovaný notebook, ale s novotou svítícím displejem.

 

Když písmena klávesnice stávkují

Nešťastnou havárii může ale postihnout i klávesnice. Marně si říkáte, že vás něco podobného určitě nikdy nepotká. Omyl. Potká. A klidně třeba už zítra. A i kdyby ne, klávesnice se letitým používáním opotřebovává. Vy prskáte, nadáváte, nelíbí se vám to. Začíná být totiž problém cokoli napsat. Jednou se písmeno nestiskne vůbec, podruhé zase několikrát. Takové okamžiky jsou jednoznačným signálem, že je na čase klávesnice k notebooku vyměnit. Trvá to naštěstí jenom krátce a vy zase budete online, jak potřebujete.

 

 

 

 

 

 

Rate this post

Zanechat odpověď