Elektronika

Reproduktor Dexon umožní „mluvit“ bezpečnostní kameře

Je běžné, že díky bezpečnostním kamerám slyšíme, vidíme, ony také detekují, ale neumí hlásit. Teď to však můžete změnit. Nabízíme vám řešení, které nevyžaduje SIP protokol, a přesto je možné zvuk reprodukovat.

Použijte zvukový projektor Dexon CSP 220L

Na základě požadavků firem zabývajících se instalací bezpečnostních kamer, vznikl aktivní zvukový projektor. Dnešní kamery zvuk snímají, ale neumí ho vyslat ven. Ony totiž nemají vestavěný reproduktor ani zesilovač.

Díky tomu bezpečnostní složky kamerou vidí, slyší, ale nemohou reagovat. Případů, kdy v exteriéru potřebujete univerzální „hlásič“ je mnoho a nejsou to jen případy, kdy chcete vyhnat nebo upozornit někoho, koho vidíte. Využití nachází i v průmyslu i kdekoli, kde slouží pro informační účely.

Aktivní zvukový projektor CSP 220L tuto „díru“ zacelí. Zvukové projektory Dexon jsou léty prověřeny, a to jak po konstrukční stránce, tak po stránce povětrnostních vlivů. Konstrukci tvoří odolná ozvučnice a vnitřní reproduktor se zesilovačem. Audio linkový signál převedete do projektoru přes stíněný kabel, jež připojíte do svého nadřazeného systému, např. k audio výstupu kamery. Po druhém kabelu je dodáváno napájení 12 V. Pomocí vestavěné konzoly zvukový projektor nasměrujete.

K dispozici je i varianta projektoru CSP 220A. Pomůže vám velmi dobře v případě, kdy potřebujete jednoduché ozvučení jedním či dvěma reproduktory, zvuk chcete nasměrovat a nechcete se zabývat signálovou kabeláží. Je konstruován jako aktivní s bezdrátovým připojením formou Bluetooth konektivity. Uvnitř se nachází vestavěný zesilovač o výkonu 2×20 W. Vzadu nechybí kabelový vývod pro možnost napojení reproduktoru.

Podívat se můžete na přehled zvukových projektorů. Díky velké nabídce si zajisté vyberete ten nejvhodnější typ.

Rate this post

Zanechat odpověď