Elektronika

uGo Climber je RC čtyřkolka se dvěma motory do extrémních podmínek

uGo Climber je RC model auta v měřítku 1:18 s pohonem všech čtyř kol, vybavený dvěma nezávislými motory, které pohánějí zvlášť přední a zadní nápravu. Motory umožňují vyvinout maximální rychlost 15 km/h a díky pohonu na všechna čtyři kola a nezávislému odpružení náprav uGo Climber s lehkostí překoná každou překážku.

Terénní pneumatiky

Pneumatiky kol jsou vyrobeny z měkké a kvalitní gumy a jsou navrženy tak, aby jejich dezén poskytoval maximální přilnavost v extrémním terénu a umožnil dálkově ovládanému modelu uGo Climber překonat i ty nejtěžší překážky.

Odpružený podvozek s pohonem na všechna 4 kola

Model Climber je vybaven čtyřmi nezávislými tlumiči nárazů s velkým rozestupem, které v kombinaci s vysokou světlou výškou podvozku a pohonem všech kol umožňují překonávání i náročných terénních překážek.

Bezdrátový ovladač

Bezdrátový ovladač 2,4 GHz s dosahem až 50 metrů poskytuje citlivé a plynulé řízení vozidla, což umožňuje maximální vychutnání zábavy.

Odolný proti poškození
Tento RC model je určen pro venkovní i vnitřní použití a má v oblibě těžký terén, písečné i travnaté povrchy. Vozidlo bylo navrženo tak, aby přežilo jízdu i v těžších podmínkách. Nárazníky jsou vyrobeny z pružného a odolného plastu, které dostatečně chrání auto a podvozek před mechanickým poškozením.

Dobíjecí baterie

Model Climber se dodává s dobíjecí baterii 4,8 V 600 mAh, která umožňuje na jedno nabití až 15 minut skvělé zábavy.

Model je připraven k použití ihned po vybalení (je nutné jen dokoupit 2 × AA baterie do ovladače).

 

Specifikace

Měřítko: 1:18
Typ motoru: Elektrický střídavý
Maximální rychlost: 15 km/h
Rozměry (D × Š × V): 25 × 15 × 13 cm
Komunikace: Bezdrátová
Dosah: 50 m
Napájení (auto): Dobíjecí baterie 4,8 V 600 mAh Ni-Cd (součástí balení)
Doba nabíjení baterie: 3 hodiny
Napájení (ovladač): 2 × AA baterie (nejsou součástí balení)
Pohon kol: 4 WD na všechna kola
Tlumiče: Pružinové
Obsah balení: RC model, dálkový ovladač, dobíjecí baterie pro RC model, nabíječka

Dostupnost a cena

RC model uGo Climber je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 790 Kč včetně DPH.

 

Více na: http://ugo-europe.com/product/rc-car-ugo-climber-1-18-15km-h

 

 

Značka uGo  nabízí produkty, které jsou navrženy a vyrobeny na míru každodenním aktivitám moderního života. Od jednoduchých řešení napomáhajících komunikaci, přes periferie počítačů pro kancelářské použití a produkty pro aktivní životní styl i zábavu až po mobilní technologie. Produkty se značkou uGo jsou rozděleny do jednotlivých kategorií podle segmentu použití.

 

Rate this post

Zanechat odpověď