Elektronika

Kde se dají využívat dotykové LCD displeje?

Dotykové LCD displeje představují nejmodernější způsob podpory vaší prezentace. Od doby, kdy jedinými prvky, na které jsme se mohli při prezentování našich myšlenek, nápadů či výsledků práce spolehnout, byly tabule, křída či zpětný projektor, uplynulo již mnoho vody. V dnešní době lze pro podporu prezentací využít neporovnatelně sofistikovanější prostředky. Opravdový high-end mezi nimi potom představují dotykové LCD displeje , které se uplatní ve třídách, učebnách, kancelářích, zasedacích a jednacích místnostech i všude jinde, kde je potřeba podpořit ústní výklad či řešit konkrétní problém v týmu.

Špičková technologie

Pro mnoho dotykových LCD monitorů není v dnešní době problém přinášet obraz v kvalitě Full HD nebo Ultra HD. Zákazníci mohou také samozřejmě vybírat i z monitorů o různé úhlopříčce. Na trhu jsou běžně dostupné monitory až o úctyhodné velikosti 98 palců. Často mají LCD monitory integrovaný operační systém Android a ty nejlepší zvládají snímat až 32 dotyků současně, což je dostatečné i pro opravdu velké pracovní týmy. Uživatelé jistě ocení itichý chod, automatické nastavení jasu, díky kterému je obraz na LCD monitorech čitelný i v jasné místnosti, a další užitečné vlastnosti. Podle toho, jak náročný provoz pro monitor očekáváte, můžete volit mezi několika výkonnostními třídami. Modelům řady PTX nedělá problém ani nepřetržitý provoz.

Líbivý design

Moderní LCD monitory se navíc stanou ozdobou každé místnosti, ve které budou umístěny. Úzký rámeček v černé nebo bílé barvě a možnost zavěšení na stěnu dělají z dotykových LCD monitorů prvek, který nebude dělat ostudu ani té nejluxusněji vybavené kanceláři. Široká škála parametrů zajistí, že v našem e-shopu jistě naleznete i ten, který nejvíce vyhovuje vašim konkrétním požadavkům.

5/5 - (2 votes)

Zanechat odpověď