Elektronika

Webkamery z okresních měst informují, baví i ulehčují rozhodování

Rádi byste na výlet, ale nevíte kam? S rozhodováním vám pomohou unikátní webkamery, ať již z měst, či oblíbených horských středisek. Jejich záběry sdružuje server Webkamera.cz

Webkamerami je pokryta téměř celá republika. Zabírají města i hory. Ale třeba i čapí hnízda. Ne, to pana premiéra mezi nimi nenajdete, ale hnízda se skutečnými čápy a jejich mláďaty ano! Pohled na ně v reálném čase přinejmenším pohladí duši. Ve dne i v noci můžete sledovat, co je u nich nového. Čapí život vám zprostředkují třeba kamery Bzenec.

Webkamery zdrojem inspirace

Nevíte, kam na výlet? Projděte si webkamery z jednotlivých měst či hor a vyberte si lokalitu, která vás nejvíce zaujme. Nebo v ní panuje nejlepší počasí. Krásné záběry zprostředkovávají i horské webkamery.

Webkamery Plzeň

Prostřednictvím webkamer máte skvělý přehled o sledovaném místě. Jedním kliknutím se dozvíte, jaké v daném místě panuje počasí i kolik se v něm pohybuje aut i lidí. Řekněme, že plánujete výlet do Plzně. Webkamera Plzeň vás přenese na náměstí Republiky i Nepomucké náměstí, do Kralovic, nebo na Železnou horu. Další vám zase nabídne pohled do okolí Plzně ze zříceniny hradu Radyně. Nebo na golfové hřiště v Dýšině. Zajímáte-li se o aktuální počasí v Plzni, klikněte na políčko Kamera Plzeň.

Webkamery České Budějovice

Tímto způsobem je pokryta většina měst. Dechberoucí záběry přenáší webkamera České Budějovice. Toto krásné jihočeské město je oblíbenou turistickou destinací, která rozhodně stojí za návštěvu. Chcete se podívat, jak to tam momentálně vypadá? Na serveru Webkamery.cz to je hračka. Podívat se můžete na záběry z náměstí, Novohradských hor i jaderné elektrárny Temelín.

Webkamery Kutná Hora

Vaší pozornosti by neměla uniknout ani webkamera Kutná Hora. Ta třeba zabírá naprosto úchvatné suchozemské želvy zelenavé. Pokud budete mít štěstí, uvidíte je i hodně zblízka. Další kamera zabírá frekventované místo kruhového objezdu u Alberta. Ručně tříděné webkamery z celé České republiky najdete pohromadě na WebKamera.cz.

Rate this post

Zanechat odpověď