Elektronika

3D měřicí přístroje jedině od společnosti DEOM

Do všech průmyslových oblastí výrazně zasahují moderní technologie. Vznikají přístroje, významně ulehčující a urychlující práci. Obrovskými pomocníky jsou mimo jiné také 3D měřicí přístroje, jež nabízí na tuzemském trhu spousta společností. Pokud však hledáte žádoucí kvalitu, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia firmy DEOM, zastupující americkou společnost MICRO-VU.

Historie společnosti DEOM se začala psát v roce 2007. Stala se výhradním dodavatelem měřicích přístrojů americké firmy MICRO-VU. Prodává 3D měřicí přístroje nejen v rámci České republiky, ale také v rámci Slovenska a Polska, a tak má poměrně široké působení.

Jaké přístroje DEOM nabízí?

Samotný název napovídá, že měřicí přístroje slouží ke kusovému či sériovému měření. Bez problémů si poradí s různými druhy materiálů a uplatnění nachází v laboratořích, výrobních halách a dalších prostorech. Obrovskou výhodou je, že software, ovládající přístroje, je v českém jazyce, a tak člověk, obsluhující zařízení, nemusí být znalý v jazycích.

Sáhnout můžete například po stolní variantě VERTEX pro velmi přesné a rychlé měření. Pro větší kusy materiálu je vhodnější EXCEL anebo můžete sáhnout po ručním řešení SOL.

3D skenery

Poměrně široké uplatnění má 3D skener, jenž slouží k tvorbě modelu skenovaného objektu a kontrole, zda je výsledek shodný s modelem. Ze 3D skenerů, z nabídky firmy DEOM, bychom měli zmínit REXCAN C500 a REXCAN D500/D700. Všechny uvedené 3D skenery vynikají výborným poměrem kvalita a cena.

Jestliže tedy máte zájem o některý z výše uvedených produktů, zašlete si přes poptávkový formulář na webové stránce dotaz. Dozvíte se nejen bližší informace o samotném přístroji, ale také budete mít k dispozici podrobnější ceník.

5/5 - (1 vote)

Zanechat odpověď