Elektronika

YouTubeři, zpozorněte. Jaký držák mikrofonu vybrat?

V posledních několika letech je sdílení videí prostřednictvím platformy YouTube obrovský hit. Vznikají stále noví YouTubeři, kteří se snaží zaujmout diváky svými videi. Jestliže však chcete mít opravdu široké publikum, měli byste si zakoupit i odpovídající vybavení, aby byla výsledná videa co nejkvalitnější.

YouTuber by měl mít kameru, ovšem nemusí se jednat o nejnovější model. Stejně tak se neobejde bez mikrofonu. Úspěšný streamer či YouTuber si jednoznačně nevystačí pouze s mobilním telefonem, i kdyby byl sebelepší. Jestliže zrovna vybíráte mikrofon, nezapomeňte ani na držák. Představíme vám v následujících řádcích dva produkty, které si YouTubeři pro natáčení oblíbili nejvíce. Informace nám poskytl internetový obchod foto-eshop.cz.

Kloubový držák mikrofonu

Prvním produktem je kloubový držák mikrofonu. Plastový držák, do něhož vložíte mikrofon, se upevňuje na koncovou tyčku kloubového ramene. Jelikož má koncová tyčka závit 3/8“, není možné na ni namontovat mikrofonového pavouka. Jestliže však i tak toužíte po mikrofonovém pavouku, je možné zakoupit k držáku ještě redukci. Se vším vám však poradí přímo prodejce foto-eshop.cz, kde zakoupíte nejen držák, ale i samotnou redukci.

Elementrix pop filtr pro mikrofon

V neposlední řadě si YouTubeři hodně objednávají pop filtr pro mikrofon. Jedná se o síťku s držákem pro mikrofon, jehož délka je 370 milimetrů. Využití pop filtru je vskutku široké. Používá se hlavně ve studiích, aby byly potlačeny extrémní změny akustických tlaků při vyslovení hlásek jako p, b, t a ř, případně sykavek.

Jestliže hledáte kloubový držák mikrofonu, případně prahnete i po takzvaném pop filtru pro mikrofon, všechno najdete na jednom místě, tedy konkrétně v e-shopu foto-eshop.cz, kde na vás čekají i příjemné ceny.

 

Rate this post

Zanechat odpověď