Elektronika

Tipy na 2 nejlepší aplikace pro správu úkolů a poznámek

Kdo by si v dnešní hektické době nechtěl zjednodušit život s pomocí chytrých aplikací, které slouží pro organizaci práce a volného času? Zaznamenávají různé úkoly, schůzky, návštěvy lékařů a všechny důležité závazky. Díky tomu se budete moci plně soustředit na mnohem podstatnější činnosti, a svou práci tak můžete vykonávat s mnohem větším nasazením s využitím maximální mozkové kapacity. Mozek si částečně odpočine a vy usnete každý den s čistou hlavou. Ráno se jen probudíte a zhlédnete v mobilním telefonu nebo notebooku, co vás aktuálně čeká, jakou práci je zapotřebí stihnout a do jakého termínu. Na www.hardyn.cz najdete tipy na nejlepší aplikace pro správu úkolů a poznámek.

Aplikace Todoist versus Evernote

Todoist je oblíbenou aplikací pro svoje perfektní zpracování v mobilním a webovém rozhraní, chytrých hodinkách a tabletu, rovněž oceníte jednoduchou obsluhu a rychlost. Navíc je funkční také bez připojení k internetu. Todoist vám může pomoci s organizací úkolů a plánů v domácnosti i ve vaší firmě. Výhodou je rozšíření do internetového prohlížeče Chrome, sledování produktivity vaší práce a neustálá synchronizace mezi jednotlivými zařízeními, a tak nezáleží na tom, v jakém zařízení ji aktuálně používáte. Evernote aplikace shromažďuje všechny poznámky na jednom místě v mobilu i na počítači. Jedná se o virtuální zápisník, kam lze zapisovat cokoliv vás napadne, přidat můžete nejen texty, ale také fotky, vizitky a zvukové záznamy.

Chytrého pomocníka a praktického organizátora času určitě oceníte

Každý si zamiluje jinou aplikaci, kterou bude s radostí používat, bude mu maximálně vyhovovat a splňovat jeho představy. Obě verze jsou v základu zdarma, avšak lze přikoupit rozšíření s dalšími funkcemi. Skvělou alternativou k Evernote je poznámkový blok OneNote od Microsoftu. Na trhu je už od roku 2003 a je velice oblíbený a rozšířený. Slouží pro ukládání důležitých dat, poznámek, tabulek, zvukových stop a mnoho dalšího. Uvidíte, že tyto nástroje a další zajímavé aplikace se lehce stanou nedílnou součástí vašeho života.


Rate this post

Zanechat odpověď