Mobilní telefony

Poctivý kožený obal na iPhone 12 přežije roky

Ne každý si vystačí s plastovými obaly z Aliexpressu za dolar. Moc totiž nevydrží, a navíc vypadají dost lacině. Kdo si potrpí na elegantní vzhled, ten často vyhledává kožená pouzdra. Problém je, že jejich výběr na českém trhu nebyl moc velký. Aspoň do doby, než přišla kožená pouzdra značky Voyage.

Hledáte kožené pouzdro na iPhone 12, kam byste si kromě telefonu mohli dát i platební kartu nebo hotovost? Takových na trhu příliš není. Řada z nich navíc znemožňuje nabíjení telefonu. Ta, která vypadají poměrně slušně, zase postrádají na kvalitě. Tak co s tím?

Kožený obal na iPhone 12 z toskánské kůže a merino plsti

Odpovědí na vaše potřeby je kožený obal na iPhone 12 značky Voyage. Tato česká firma je největším výrobcem prémiových obalů na iPhone, iPad a MacBook v celé republice. Nejde tedy o přeprodej obalů někde z Číny, nýbrž o skutečně kvalitní české výrobky.

Výrobce se soustředí hlavně na kvalitní materiál, používá prémiovou toskánskou kůži a 100% merino plsť. Pouzdra mají otvory na nabíjecí kabel, takže pro nabíjení mobil nemusíte vyndávat z obalu. Zároveň kromě telefonu pojmou i platební karty a bankovky. Pouzdro se dá vyrobit na jakýkoliv typ telefonu, a dokonce i s vyraženým monogramem dle vašeho výběru.

Novinkou je například kožené pouzdro na iPhone 12 Alter

Jednou z novinek značky Voyage je obal z kůže na iPhone s názvem Alter. Ten pojme až 5 platebních karet, vyznačuje se nerovnoměrnou strukturou povrchu usně s drobnými jizvami a vráskami, které jsou charakteristické pro přírodní kůži. I pouzdro Alter je vyrobeno z toskánské kůže, uvnitř najdete pravou plsť ze 100% ovčí vlny, jež je šetrná k displeji a částečně jej čistí.

Kožené pouzdro značky Voyage se dá sehnat na jakýkoliv model telefonu iPhone a v provedení dle vašeho výběru. S blížícími se Vánocemi je třeba podotknout, že kvalitní obal může být velmi pěkným dárkem pro manžela, přítele, tatínka, bratra či jiného důležitého muže ve vašem životě.

 

Rate this post

Zanechat odpověď