Elektronika

GPS systém Positrex vám vygeneruje knihu jízd automaticky

 

Každodenní záznamy o provozu vozového parku jsou noční můrou všech podnikatelů. Právě proto se na českém trhu objevil systém Positrex. Jde o GPS monitorování dopravy, které vám vytvoří knihu jízd automaticky, a ještě vám prozradí spoustu zajímavého o stylu jízdy či provozních nákladech.

Systém Positrex lze používat v počítači, mobilu i tabletu. V systému přehledně vidíte lokalizaci všech vozidel, zobrazíte si je klidně i na mapě. V aplikaci také přímo vidíte trasy, záznamy o rychlosti a mnoho dalších údajů. Ocení to jak firmy podnikající s kamionovou dopravou, tak všichni podnikatelé, kteří mají pár firemních aut.

Kniha jízd se vygeneruje automaticky

Žádné otravné zapisování knihy jízd, přeškrtané záznamy a chyby. Systém Positrex využívá GPS sledování vozidla také k tomu, aby ze záznamů automaticky generoval jízdní knihu. Máte ji k dispozici elektronicky.

GPS sledování je realizováno pomocí jednotky, která se připojuje k diagnostické či datové sběrnici vozidla. Díky tomu má k dispozici spoustu informací a vy získáte perfektní přehled o stavu automobilu. Případně je možné využít provedení se samostatnou baterií, jež se dá umístit kamkoliv ve vozidle.

Positrex zároveň chrání před krádeží

Nainstalované jednotky Positrex si zloděj rozhodně nevšimne. Nebude ani tušit, že vy máte okamžitý přehled o tom, co se s autem děje a kde se momentálně nachází. Stačí aplikaci ukázat bezpečnostní agenturu či policii. Případně je možné využít pokročilých možností a vypnout motor na dálku.

Pomůže zlepšovat styl jízdy

Ať už Positrex využíváte jako GPS lokátor pro kamiony nebo pro osobní automobily, pomůže vám prozkoumat návyky jednotlivých řidičů. Nejde jen o informaci pro vedoucího, ale i pro samotné řidiče. Positrex dokáže dokonce odesílat notifikace v případě nebezpečného chování za volantem, takže vás ochrání před zraněními a škodami. Dejte mu šanci i vy!

Rate this post

Zanechat odpověď