Mobilní telefony

Multimediální klávesnice Trust pro iPad a iPhone

Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství k digitálním zařízením, uvádí na trh tenkou multimediální klávesnici pro iPad a iPhone.

Moderní a stylový design klávesnice s bílými tlačítky s nízkým zdvihem kopíruje styl zařízení Apple. Kompaktní, lehká a tenká konstrukce ve stříbrné barvě disponuje vyvýšenou základnou na zadní straně přispívající k lepšímu úhlu pro pohodlné psaní a čtyřmi gumovými nožičkami pro zamezení nežádoucího pohybu po pracovním stole. Klasický layout doplňuje 8 multimediálních tlačítek sloužících jako klávesové zkratky v iOS systému. Připojení je řešeno pomocí 50 cm dlouhého kabelu s konektorem Lightning.

Trust Multimedia keyboard for iPad & iPhone je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1699 Kč s DPH v České republice a 59,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací prosím navštivte www.Trust.com

20151227200053

O značce Trust

Trust je značka zaměřená na výrobu praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. V rámci širokého portfolia jsou produkty vyvíjeny s důrazem na jednoduchost použití, praktický design a ideální poměr příznivé ceny a výkonu.

Rate this post

Zanechat odpověď