Nezařazené

Když chcete od bazaru dodávek víc

Obměna či rozšíření vozového parku je něco, čemu se velká část podnikatelů prostě nevyhne. Staré vozy přestávají vozy, či je třeba přikoupit nové. To pro firmu znamená poohlédnout se po místě, odkud může nejvýhodněji nakoupit nové dodávky. Velké množství firem se rozhodne pro koupit ojetých dodávek, neboť jsou výrazně levnější. Zatímco prodejci nových vozů mají své služby velmi podobné, bazary dodávek mají v úrovni služeb celkem velké rozdíly. Někteří se spokojí s čímkoliv, jen když je to levné a jezdí to. Co ale dělat, pokud chcete takové ojeté dodávky, které jsou téměř k nerozeznání od těch nových? Nebojte se být nároční a chtít od svého bazaru dodávek víc.

Požadujte informace

Nákup ojeté dodávky začíná ještě předtím, než vůbec vkročíte do autobazaru. Opravdu nemůžete chodit všude, a proto je dobré si o prodávaných dodávkách nejprve něco zjistit. Například pražský autobazar Auto Gruber na svých stránkách pravidelně publikuje aktuální informace o prodávaných vozech včetně jejich fotografií, technických detailů a ceny. Nebojte se projít si stránky bazaru dodávek před jeho návštěvou a vyloučit ty, co vám nevyhovují.

Nebojte se ani požadovat informace při návštěvě autobazaru. Nebojte se vyžádat si ověření technického stavu vozidla, jeho původu, případně si s sebou vzít nezávislého odborníka. A nebojte se zeptat. Slušné autobazary s tím vším počítají a rádi vám požadované informace poskytnou. A ty neslušné vás nemusí zajímat.

Vyžadujte péči

Do autobazaru jste přišli, abyste zde utratili své peníze, a proto vyžadujte vstřícný přístup. Nebojte se požádat zaměstnance bazaru o radu. Zároveň se nebojte požádat o pomoc s formalitami spojenými s převodem vozidla. Například ve výše zmíněném Auto Gruber vám s převodem dodávky rádi pomohou, stejně jako s vyřízením leasingu, budete-li o to mít zájem.

Rate this post

Zanechat odpověď