Elektronika

SteelSeries uvádí na trh headset Siberia 200 v barvách inspirovaných hráči

Oblíbený a hojně oceňovaný headset Siberia se vrací v barvách inspirovaných profesionálními hráči

Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh headset Siberia 200. Nástupce nejvyhledávanějšího herního headsetu Siberia v2 nabízí vylepšené funkce a řadu barevných provedení navržených profesionálními hráči.

Herní headset SteelSeries Siberia 200 přináší novou úroveň kvality zvuku, mikrofonu a skvělý komfort vyvedený v barevné kolekci oslavující elektronický sport. Sedm unikátních barevných kombinací je inspirováno vášní a osobitým stylem nejlepších profesionálních streamerů a hráčů, které si SteelSeries vybralo jako ambasadory značky.

„Po ukončení produkce sluchátek Siberia v2 se ozvali hráči z celého světa s požadavkem jejich návratu. Jsme rádi, že naší odpovědí je uvedení nového vylepšeného modelu Siberia 200. Headset prověřený úspěchem přináší přesně to, po čem hráči touží,“ říká Ehtisham Rabbani, výkoný ředitel SteelSeries, a dodává: „Herní komunita hrála v obnovení výroby tohoto populárního produktu hlavní roli, a právě proto jsou nové barvy úzce propojeny s vlivnými herními osobnostmi, našimi ambasadory.“

Barvy inspirované hráči

Zatímco rozhodnutí vrátit na trh zpátky Siberia v2, v inovované podobě Siberia 200, bylo zapříčiněno intenzivní zpětnou vazbou od hráčů, streamerů z celého světa, SteelSeries chtělo přinést vylepšení a novou volbu pro každého. Sedm unikátních barevných variant bylo inspirováno vlastními návrhy ambasadorů: Sumail „Suma1L“ Hassan Syed, Eric “Snip3down” Wrona, Kevin “Broken” Georges, Kellsie “KayPea” Pelling a Edwin “Castro” Castro. V následujících několika týdnech SteelSeries uveřejní jejich příběhy a odhalí, jaké barvy stojí za každým z těchto talentovaných profesionálních hráčů.

SteelSeries-Siberia-200-Colors_nowat

Nová úroveň zvuku

Vyladěný, pohlcující a realistický zvuk headsetu Siberia 200 reprodukují 50 mm měniče. Ovládání hlasitosti a zapnutí/vypnutí mikrofonu je realizováno prostřednictvím decentního ovladače na kabelu. Odolný zatahovací jednosměrný mikrofon přenáší čistý a jasný hlas pro zřetelnou reprodukci spoluhráčům, soupeřům, divákům na streamu či přátelům. Součástí je 3,5mm a 4pólový adaptér pro použití jak s PC a MAC, tak i mobilními zařízeními.

Osvědčený komfort

Série headsetů Siberia je synonymem pro komfort. Po dlouhá léta hráči po celém světě důvěřují pohodlí těchto sluchátek. Od soutěžních akcí, domácích LAN párty, až po největší světové herní turnaje. Samonastavitelný flexibilní systém hlavového mostu udržuje vyváženou hmotnost headsetu, zatímco kožené polstrované náušníky skvěle padnou okolo uší.

Headset SteelSeries Siberia 200 je k dispozici na světovém trhu za 79,99 euro.

Pro více informací o SteelSeries Sibera 200 navštivte www.SteelSeries.com/Siberia200

Soutěž Show Your Colors

Barvy nového headsetu Siberia jsou navrženy tak, aby vyhověly vkusu všech hráčů. Na oslavu uvedení sluchátek Siberia 200 proto SteelSeries spouští na sociálních sítích Facebook, Twitter a Instagram soutěž, která ukáže tuto rozmanitost a barvy, které dělají každého hráče na planetě originálním. Tři týdny trvající akce pak odmění více než 75 vítězů.

Pro více informací o soutěži navštivte www.SteelSeries.com/ShowYourColors.

Rate this post

Zanechat odpověď