Elektronika

Napájecí zdroj si vyberete online

Napájecí zdroje slouží k napájení různých zařízení. Jedním ze žádaných typů zdrojů jsou ty, které se hodí pro vestavbu. Dodává je TME.

Zdroje napájení bývají zdrojem energie pro různá zařízení. Jde o obrovské množství typů elektronických součástek. Může se jednat o napájecí zdroje pro vestavbu, ale též o otevřené napájecí zdroje, zdroje na lištu DIN, zdroje napájení pro LED, stolní napájecí zdroje, zásuvkové napájecí zdroje, napájecí zdroje PoE, napájecí zdroje pro notebooky, počítačové zdroje a UPS i automobilové zdroje a měniče.

Napájecí zdroj pro vestavbu může mít celou řadu podob

TME nabízí přes 1300 typů zdrojů pro vestavbu. Svůj napajeci zdroj si vyberete poměrně snadno i v tak obrovském množství typů. V e-shopu TME totiž funguje velice sofistikované vyhledávání, takže není problém najít podle parametrického vyhledávání přesně to, co potřebujete.

Největší část sortimentu tvoří spínané napájecí zdroje. Dalšími zdroji pro vestavbu jsou průmyslové zdroje, transformátorové zdroje, vyrovnávací zdroje a systémové nouzové napájení. Spínací zdroje jsou dnes v elektrotechnice velice žádané elektronické zdroje. Známé bývají též pod názvem pulzní zdroje. Často se srovnávají s transformátorovými zdroji. Od těch se liší celou řadou kladných vlastností: nižší hmotností i vyšší účinností. Spínací napájecí zdroj je dnes rovněž součástí nabíječek pro mobilní telefony, ale najdete je i ve zdrojích osobních počítačů a notebooků. Spínací zdroje jsou charakteristické specifickými integrovanými obvody, které řídí spínaní součástky.

Napájecí zdroje od prestižních a osvědčených dodavatelů

Kvalitní a spolehlivé napájecí zdroje vám TME dodá od celé řady osvědčených výrobců. V sortimentu jsou nejvíce zastoupeny ty od Mean Well. Dále též od společností TDK-Lambda, Traco Power, Wago, Schneider Electric, Recom, Qoltec, Omron, Murr Elektronik, Merawex, IPS, Hahn, Breve Tufvassons či Aimtec.

Parametry pro výběr napájecího zdroje

Kromě typu a výrobce si lze napájecí zdroje vybírat podle napájecího napětí, pracovní teploty, typu modulu, vnějších rozměrů zdroje, typu elektrického připojení, výkonu, výstupního proudu, počtu výstupů i dalších vlastností zdrojů a měničů. V e-shopu TME pořídíte i různé příslušenství pro napájecí zdroje.

Proč si koupit napájecí zdroje přes TME?

TME.eu je e-shopem prestižního polského dodavatele elektronických součástek. Šířkou svého sortimentu, skvělými cenami i propracovaným e-shopem dnes zaujmul silnou pozici nejen u nás a v Evropě, ale i v dalších zemích světa. Samotný e-shop dnes funguje ve 26 jazycích, včetně češtiny, a v 22 jazycích se přímo domluvíte se zaměstnanci společnosti. Za 30 let své existence se z TME stal skutečně globální distributor elektronických a elektrotechnických součástek, produktů pro průmyslovou automatizaci i dílenského vybavení. Přesto jde nadále o rodinnou firmu s osobním přístupem k zákazníkům a k jejich potřebám.

Rate this post

Zanechat odpověď