Elektronika

Elektronické cenovky: Jak fungují? A v čem vám usnadní práci?

 

V současné digitální době existují různé vychytávky a moderní technologie, které mají podnikatelům usnadnit práci. Stejně tak jsou na tom i elektronické cenovky, jež se vyznačují hned několika přednostmi. Chcete tedy zefektivnit svou práci? Hledáte způsob, jak okamžitě aktualizovat ceny u produktů?

Za vývojem elektronických cenovek stojí dynamicky se rozvíjející společnost Microshop. Působí na tuzemském trhu od roku 2000 a od samotného počátku se specializuje na integraci informačních technologií a outsourcing. Své služby nabízí jak soukromému, tak i státnímu sektoru.

Digitální cenovky a jejich charakteristika

Elektronické cenovky jsou postavené na technologii firmy SoluM. Vybrat si můžete momentálně ze tří různých barevných verzí elektronického papíru. V nabídce tedy jsou konkrétně černobílá, černobíločervená a černobíložlutá. Záleží pouze na vás, která z nabízených alternativ se vám zamlouvá nejvíce.

Přední výhodou digitálních cenovek je, že můžete okamžitě aktualizovat nejen ceny, ale také informace o nabízených výrobcích, neboť řízení je centrální. Výdrž baterie v elektronické cenovce je okolo pěti let. Nemusíte zůstávat pouze u jedné velikosti, v nabídce je jich hned několik. Stejně tak si můžete vybrat z mnoha způsobů upevnění. Kvůli digitálním cenovkám tak nemusíte měnit třeba regály a podobně.

Elektronické cenovky vám usnadní práci

Dále vás elektronické cenovky potěší tím, že jejich grafický design si můžete nechat přizpůsobit vašim představám. Co se čitelnosti týče, ta je perfektní, tudíž zákazníci si rozhodně nebudou stěžovat, ba naopak budou překvapeni tím, že využíváte moderní technologie ve své prodejně.

Jestliže si chcete objednat digitální cenovky, obraťte se na firmu Microshop. Zajistí vám kompletní instalaci, odbornou uživatelskou podporu, aktualizace softwaru i hardwaru, konzultace či audit.

Rate this post

Zanechat odpověď