Elektronika

Holení mečem: japonská preciznost kombinovaná s nejnovějšími technologiemi Panasonic

Existuje množství filmů, ve kterých si jednu z rolí „zahrál“ kultovní meč Katana. Nepřekonatelnými vlastnostmi výjimečně ostrých a odolných japonských mečů se inspirovala také společnost Panasonic, která na náš trh uvádí dva nové holicí strojky. Modely Panasonic ES-LV9Q a ES-LV6Q jsou vybaveny břity ostrými jako samurajský meč. Během holení jsou neuvěřitelně precizní, a přitom jemně kopírují kontury obličeje. Výsledek je stejně dokonalý, jako když se oholíte mečem.

Panasonic ES- LV9Q: precizní jako holení mečem a automatické čištění

Pokud byste hledali slovní spojení, které vystihuje to nejpreciznější oholení, bylo by to „holení mečem“. Stejné vyjádření můžete použít jako synonymum holicího strojku Panasonic ES- LV9Q.

Holicí strojek Panasonic ES-LVQ9 je vybaven originální hlavou Multi-Flex 5-D, která se pohybuje v pěti směrech. Díky tomu kontury obličeje kopíruje do posledního detailu a jeho pěti čepelím broušeným nanotechnologií pod úhlem 30 stupňů neunikne ani ten nejjemnější chloupek. Důmyslné provedení umožňuje plynulý pohyb po obličeji, což snižuje tření a pocit podráždění, kterým muži často trpí při používání běžných strojků.

Holení tímto strojkem je možné nasucho i namokro, baterie vydrží na jedno dobití až 50 minut. Lineární motor s 14 000 otáčkami za minutu perfektně spolupracuje se senzorem hustoty vousů, který přizpůsobuje výkon. O údržbu strojku se stará automatický čistící systém, který čepele precizně vyčistí od zbytků chloupků i kožního mazu, díky čemuž zůstanou dokonalé

ostré i po letech používání.

Cena: 11 499 Kč

Panasonic ES- LV6Q: dohladka za všech okolností

Je vás diář nabitý povinnostmi začínajícími brzy ráno a končícími ve večerních hodinách? Pokud chcete vypadat dobře za všech okolností, potřebujete pomocníka, který s vámi udrží krok: holící strojek Panasonic ES-LV6Q. Holení mečem už totiž není jen výsadou profesionálů.

Holicí strojek Panasonic ES-LV6Q je věrný nejvyšším parametrům japonské kvality. Flexibilní hlava Multi-Flex 5-D s pěti břity se perfektně přizpůsobí konturám obličeje a umožňuje dosáhnout precizních výsledků jako při holení mečem.

Hustotě vousů se díky speciálnímu senzoru přizpůsobí výkon strojku, kterému dodává energii silná baterie s výdrží 50 minut. Lineární motor pohání čepele rychlostí 14 000 cyklů za minutu. Strojek umožňuje holení namokro i nasucho a v praktickém pouzdře ho u sebe můžete mít prakticky kdekoli.

Cena: 10 499 Kč

 

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je celosvětovým lídrem v rozvoji elektronických technologií a řešení pro zákazníky v odvětví spotřební elektroniky, bydlení, automobilovém průmyslu a podnikových řešeních. V roce 2018 slaví společnost sté výročí založení, od té doby roste v globálním měřítku. V současnosti má po celém světě 591 dceřiných společností a 88 přidružených společností, které za finanční rok končící 31. březnem 2018 zaznamenaly konsolidované čisté tržby ve výši 61,4 miliard Euro. Hlavním cílem Panasonic Corporation je vytvářet nové hodnoty prostřednictvím inovací v různých oborech a využívání svých technologií k zajištění lepšího života a lepšího světa pro své zákazníky. Chcete-li se o skupině Panasonic dozvědět více, navštivte http://www.panasonic.com/global.

 

 

Rate this post

Zanechat odpověď