Elektronika

Rozdíl filtrace a separace

Parametry, které jsou u vysavače udávány, pro většinu žen způsobují velké potíže, protože ženy si mnohdy nedokážou vyčíst to, co od svého vysavače očekávají, a proto je nejlepší buďto si vzít sebou muže anebo si nechat poradit odborníkem. Například co je lepší? Filtrace či separace?hyla-vysavac-s-vodnim-filtrem

Běžné vysavače mají filtr

Ženy, které doma mají ještě staré vysavače anebo ty klasické, do kterých je potřeba pytlík, tak jistě vědí, co je to filtr. Protože je to součástka, která se velice ráda a často zanáší a když je zanesena, tak vysavač špatně saje. V takovém případě nezbývá nic jiného, než filtr vytáhnout a pořádně vyčistit. Jednak se čistí poměrně špatně, ale hlavně se opotřebovává. A tak není divu, že po nějakém čase musíte koupit filtr úplně nový, aby vysavač správně fungoval.

Separace to má vymyšlené

Takovou lepší sestrou filtru je separace. Úplně laicky lze říct, že je to speciální druh filtrace. V podstatě jediný rozdíl spočívá v tom, že filtr nemusíte ani vyndávat ani čistit, protože separace zajišťuje to, že se filtr čistí úplně sám. Je to velká výhoda vodních vysavačů, protože právě u těchto typů prochází filtrem voda, která zajišťuje to, že filtr zůstává neustále čistý, což vede k tomu, aby vysavač správně fungoval i bez toho aniž bychom se o něj museli starat a nějak namáhavě ho čistit.

Filtr či separace? Vyberte si sami

Odpověď na otázku, zda je lepší volba klasický vysavač s filtrem anebo raději zvolit vodní vysavače od Hyly se schopností separace je téměř zbytečná, protože snad každá žena dá přednost bezúdržbovým strojům, které mají efektivní výsledky. Separace je velmi pohodlná a ušetří to čas i peníze, což uspokojí mnoho žen a dokonce i některé muže, protože právě muži často dostávají za úkol vytáhnout a vyčistit filtr z klasických vysavačů.

Separace je vhodnější pro zdravý život

Další podstatnou informací je, že svým způsobem je separace zdravější. Důvod je prostý. Vzhledem k tomu, že na filtru zůstává mnoho prachů a nečistot, tak si doma vytváříme skládku organických nečistot, zejména bakterií, které rozhodně nejsou zdraví prospěšné ba naopak. Z tohoto důvodů je daleko lepší investovat do www.Hyla.cz, ve kterých se filtr neustále čistí vodou, která se stále mění, a tak nedochází k hromadění žádných škodlivých látek. Jediný problém, co může nastat je vodní kámen, avšak tomu lze předejít lžičkou sody, kterou přidáte do vody.

Výborné pro alergické lidi

Mimo jiné díky separaci netrpí alergičtí lidé, zejména pro ty, které dráždí prach, bakterie či roztoči a podobné věci, je separace velkou výhodou, protože díky neustálému čištění je čistý i vzduch. Respektive vám vysavač odstraní veškeré alergeny, což je mnohdy velký problém. Takže lidé, co trpí alergiemi podobného typu, tento stroj vyhledávají, aby mohli i doma volně dýchat.

 

Když najdete základní rozdíly mezi separací a filtrem, tak už nikdy nedáte přednost běžným vysavačům, protože separace je opravdu kouzelný proces.

Rate this post

Zanechat odpověď