Elektronika

Vodní vysavač Hyla – Zkušenosti po třech týdnech

K této značce jsem se dostala náhodou, když jsem ji viděla stát zaparkovanou u známé. Po pár minutách básnění jsem ji chtěla zkusit také, takže jsem si na www.hyla.cz dojednala předváděčku a zapůjčení zdarma. Jak to dopadlo?

Vysavač Hyla pracuje jinak než ostatní vysavače, které znáte. Narozdíl od běžného luxu, který sbírá prach do pytlíku, prochází prach a spóry nádobou s vodou, která jim znemožňuje vrátit se zpátky do vzduchu, který dýcháme a nebo se znovu usadit na plochách, které jsme zrovna vyčistili.

Speciální technologie vysavače Hyla je založená na deflektoru, který je gejzírem vody stříkán k rotujícímu separátoru a tím zabraňuje návratu vysáté špíny zpět. Separátor je samočisticí a proto nezáleží na tom jak dlouho s vysavačem Hylou uklízíte.

Proč si koupit zrovna Hylu?

S vysavačem se uklízení stane skutečnou zábavou pro dospělé i děti. Dá se snadno obsloužit a s pomocí různých nástavců uklidí i skutečně těžko vyčistitelná místa. Hyla vybavena LED osvětlením, díky kterému vidíte i ty nejnepatrnější částečky prachu, které proudí dovnitř trubice – pro děti úžasná podívaná, pro dospělé informace, kdy už má smysl se přesunout na další štaci.

Na co se dá Hyla využít

1. Klasické vysávání

Hyla uklízí skutečně mnohem efektivněji než běžné vysavače a to díky výše zmíněné technologii, ale i velmi výkonnému speciálnímu nástavci na vysávání koberců určenému na klasický úklid kobercových ploch.

Po tomto vysátí na koberci nezbude nic co bychom tam nechtěli. A pokud vysajete i to co byste tam chtěli, nemusíte se dobývat do pytlíku plného prachu. Najdete to na dně vody v nádobě. Zapomeťte také na zuřivé tření stále stejných míst na koberci, aby vysavač opravdu vytáhl evidentní nečistoty a dosbírávání drobečků a nitek. S Hylou uklidíte rychle a snadno.

2. Čištění vzduchu

Pro alergiky,ale i pro nás všechny kdo stejně jako já těžko snášíte suchý vzduch z topení je vysavač a zvlhčovač vzduchu Hyla skutečným požehnáním. Zde více informací o to jak Hyla čistí vzduch.

Stačí ho zapojit a nechat chvíli působit. Doma se pak bude dýchat mnohem lépe a vy se zbavíte nepříjemného pokašlávání. S Hylou se nebudete jenom cítit zdravěji – život s ní je skutečně zdravější neboť vzduch zbavuje plísní, roztočů i spór, které jsou základem většiny potíží u dětí i dospělých.

3. Bez dalších investic

S multifunkčním vysavačem Hyla můžete zapomenout na dokupování předražených sáčků. Vysavač „špínu“ sbírá do nádoby s vodou a tak vás jeho provoz téměř nic nestojí. Stačí vylít a dopustit vodu novou což je v porovnání se sáčkovou technologií nesrovnatelný luxus.

4. Multifunkčnost v uklízení

Vysavač Hyla vám umožní zbavit se roztočů z polštářů, dek i gaučů. Díky použití speciálních pytlů, které je možno si dokoupit za velmi přijatelnou cenu, můžete takto vyčistit i matrace, které jsou po úklidu jako nové. Bez roztočů a hluboko usazené špíny.

Vysavač Hyla mě mile překvapil svou funkcí mytí oken, díky které jsem se ráda pustila do velkého jarního úklidu (v zimě).

S pomocí speciálního přípravku, který jsem k sadě dostala jako dárek jsou ted krásně vyleštěné.
Kromě oken, povrchů a matrací jsou součástí nabídky i různé nástavce na topení (radiátory), kterými jsem vyřešila náš dlouhotrvající problém s prachem, který se nám zde usazoval po mnoho let a na jehož čištění jsem v minulosti rezignovala. Vysavač Hyla mi pomohl zkrátka se vším.

hyla-vysavac-s-vodnim-filtrem

Závěrem

Tento vzhledný vysavač zaujal nejen mě, ale i mé děti. Díky vodě, která bublá a jednoduchosti ovládání se pro ně stal velmi přitažlivou hračkou. A že nejsem jediná, koho Hyla zaujala dokládají i další pozitivní ohlasy, třeba tady a tady.

K vysávání mě teď už rodina skoro nepustí. Ale já vím, že s tímto skvělým vysavačem uklidí náš domov perfektně i oni.

Za mě je tedy koupě tohoto multifunkčního vysavače nejlepší investicí pro snadný úklid domu a čistý vzduch. Můžete jej využít na vyčištění a zvlhčení vzduchu a zárověn vysát všechen prach v domě. Díky použití moderních technologií  vám vyčistí vše co si zamanete do hloubky a rychle. Doporučuji!

4.3/5 - (10 votes)

Zanechat odpověď