Elektronika

Sledujte webkamery a počasí vás na výletě nikdy nepřekvapí!

Určitě se neradi chlubíte zkušeností, že vám počasí zkazilo perfektně naplánovaný výlet. Příroda je přeci mocná čarodějka a zahrávat si s výkyvy počasí patří k jejím nejoblíbenějším kratochvílím. Naštěstí existují webkamery, díky nimž můžete nahlédnout, jak to ve vašem výletním místě vypadá.

Před lyžovačkou na horách anebo výletem do přírody mrkněte na WebKamera.cz. Ihned budete vědět, jaké počasí tam na vás čeká. Ušetříte si díky tomu hodně starostí. Zjistíte, zda prší, sněží, či peče sluníčko!

Vzhůru na hory!

Zimní dny nejsou spojeny jen s lenošením a pojídáním vánočního cukroví. Většina lidí se těší na lyžování a jiné sporty, které lze provozovat výhradně v zimních měsících roku. Pokud se chystáte na lyžovačku do Beskyd, podívejte se, co na to webkamera Vsetín. Jen tak se z první ruky dozvíte, kolik sněhu je v jednotlivých ski areálech. K nejpopulárnějším patří Mosty u Jablunkova, Bílá, Malenovice či Javorový vrch. Třeba budete mít naplánované lyžování ve ski areálu U Sachovy Studánky a nebude tam dostatek sněhu. Webkamera Soláň zvonice vás navede k jednomu z nejkrásnějších beskydských míst a o sportovně laděný výlet s kapkou poznání bude postaráno.

Do Olomouce za památkami

K oblíbeným dovolenkovým městům patří Olomouc. Tato metropole nabízí přehlídku historických památek, které budete mít jako na stříbrném podnosu. Webkamera Olomouc vám ukáže, jaké je v hanáckém městě počasí. Když bude nevlídné počasí s deštěm, přenecháte výlet na další den. Užitečná je také webkamera Olomouc Horní náměstí. Nasměruje vás k největším památkám, jako jsou Sloup Nejsvětější Trojice. Tento skvost je zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Myslíte-li na lyžování blízko Olomouce, mrkněte na webkameru Hlubočky Skiareál. Byla by velká škoda, kdybyste se kvůli špatnému počasí vydali na cestu za lyžováním marně.

Rate this post

Zanechat odpověď