Elektronika

Udělejte si radost herní konzolou Xbox Series X. Nebudete litovat

Je jen málo osob, které by si alespoň tu a tam rády nezahrály skvělou hru, díky níž se ocitnou v jiném světě, zažijí vzrušení, zábavu a skvěle si odpočinou. Jestli patříte mezi milovníky her a novinek na poli herních konzolí, vězte, že je tady skvělý kousek z dílny Microsoftu s názvem Xbox Series X. Pojďme si o něm říci víc.

Herní konzola pro ty, kteří očekávají kvalitu

Ať jste mladí nebo v nejlepších letech, novinka od Microsoftu Xbox Series X vás mile překvapí svým příjemným designem. Je elegantní, jednoduchý, a tak se skvěle hodí do pokoje pubertálních dětí, pracovny i obýváku.

Ti, kdo si potrpí na skvělý výkon budou spokojeni. Tento Xbox se totiž pyšní vylepšeným hardwarem, který přináší až čtyřnásobný výkon, na který jste byli běžně zvyklí. Spokojeni budete i s rychlostí Xboxu, a to díky architektuře Xbox Velocity Architecutre. Ta totiž skvěle spojuje komponenty, čímž je Xbox vážně svižný.

Jestliže si libujete ve velkých herních světech, zabudovaný 1TB SSD disk se postará o okamžité načítání i těch nejobjemnějších virtuálních realit. Lze jej rozšířit na dvojnásobek. Nu, co víc si přát? Oceníte určitě i precizní a důmyslné tříkanálové chlazení starající se o špičkový výkon, který nikdy ani nezakolísá. Samozřejmostí je tichý chod za všech okolností.

Hrát můžete cokoli, nač jste zvyklí, i žhavé novinky

Že bude váš Xbox skvěle zvládat nové hry je očekávané. Ale on vám dokonce zahraje i hry z konzolí Xbox One a Xbox 360. Díky novému výkonu budou lepší, než na jaké jste byli zvyklí. Čekají vás novinky plné skvělých zážitků díky optimalizaci, např.  Assassin’s Creed Valhalla či Dirt 4.

Máte rádi příjemné zpestření i u ovladačů? Bezdrátový ovladač pro Xbox prošel také řádnou inovací. Můžete se těšit na texturovanou rukojeť či hybridní D-pad.

Buďte i vy těmi, kdo se budou těšit z Xboxu Series X. Uvidíte, že si jej zamilujete a zábavu z her si budete užívat plnými doušky.

Rate this post

Zanechat odpověď