Počítače Internet

Jak proměnit Outlook na špičkové CRM? Pořiďte si úspěšný český software eWay-CRM

O strategii označované zkratkou CRM se hovoří a píše stále častěji. Customer Relationship Managment spočívá v budování vzájemně prospěšných vztahů se zákazníky a zpravidla je mnohem efektivnější než akvizice nových klientů. Ve zkratce jde o udržení stávající klientely a uspokojení jejích potřeb. S tím vám bude pomáhat vhodně zvolený software – ale který si vybrat, když jich je na trhu tolik a spousta z nich se těší dobrému jménu? Používáte-li Microsoft Outlook, pak by měla být vaše volba jasná. Český software eWay-CRM!

Microsoft Outlook je přehledný e-mailový klient, který má ovšem do CRM daleko. Vy ho však můžete poměrně snadno na CRM software předělat. Velkou výhodou eWay-CRM je fakt, že využívá rozhraní Outlooku, čímž šetří uživatelům čas a nervy. Nebudete si muset zvykat na jiné prostředí a v podstatě jen začnete využívat nové funkce.

Český Outlook CRM software však rozhodně není pouhou alternativou ke klasickým CRM programům. Jedná se o plnohodnotnou aplikaci se všemi důležitými pokročilými funkcemi. Obsahuje několik základních modulů, jako jsou marketing, obchod, správa klientů, analytika a řízení projektu – všechny jsou přehledné a přímočaré. S novým CRM se naučíte pracovat během několika desítek minut.

Pro koho je eWay-CRM vhodný?

Klíčovým kritériem při výběru CRM bývá zaměření společnosti a její individuální požadavky. Pro eWay-CRM se rozhodují projektově orientované firmy, ale také zákazníci, kteří s klienty spolupracují na bázi krátkodobých a opakovaných zakázek.

Co CRM v Outlooku umí?

Pokud netušíte, co je CRM systém, pak vám zřejmě nejsou jasné ani jeho základní funkce a výhody. Díky eWay-CRM můžete přehledně spravovat kontakty a přiřazovat k nim jednotlivé projekty, plánovat marketingové kampaně, hromadně rozesílat emaily, vytvářet reporty a konat mnohé další úkony, které vám zjednoduší práci a umožní snadné budování vztahů se zákazníky.

Měli byste vědět také to, že eWay-CRM je v základní verzi ke stažení zdarma. Více informací najdete na www.eway-crm.com/cs.

5/5 - (1 vote)

Zanechat odpověď