Elektronika

Zajistěte si pronájem veškeré techniky pro vaši akci

 

Pořádáte hudební festival, školní či firemní akci nebo významnou společenskou akci? V tom případě se neobejdete bez audiovizuální techniky a kvalitního ozvučení. Pokud jste si však někdy tato zařízení pořizovali, tak víte, že to není jen otázka několika korun, ale jedná se o velmi nákladnou záležitost. V tomto ohledu vám pomůže pronájem aparatury. Zaměřit byste se měli zejména na tyto 3 oblasti:

1)    Pronájem audiovizuální techniky

Jednu z hlavních rolí při pořádání různých akcí zaujímá audiovizuální technika, která umožňuje sdílet s návštěvníky či hosty obrazová a textová data. Pronájem AV techniky tak ocení každý pořadatel akce, který se rozhodl promítat fotografie a videa nebo chce umožnit návštěvníkům v zadních částech pohled na podium pomocí audiovizuální techniky. Důležité postavení tak bude mít zejména pronájem projektorů, plátna a LED obrazovek.

2)    Pronájem zvukové techniky

Při pořádání akce je třeba také zajistit kvalitní ozvučení, které zajistí pro posluchače kvalitní zvuk během celé akce. Ozvučení akcí je třeba vyladit přesně tak, aby bylo dobře slyšet ve všech částech místnosti a zároveň nebyl v některých místech příliš hlasitý. Pokud nepořádáte akce velmi často, pak je pronájem zvukové aparatury ideální volbou. Pronájem zvukové techniky nejčastěji zahrnuje mikrofony, mixážní pulty a reprosoustavy.

 

3)    Pronájem tlumočnické techniky

Poslední místo zaujímá tlumočnická technika, bez které se neobejdete v případě, že se jedná o akci, jejíž součástí jsou zahraniční hosté. Či pokud potřebujete zajistit na akci simultánní překlad. Pronájem tlumočnické techniky zahrnuje především tlumočnické kabiny, které ohraničují prostor pro tlumočníky a překladatelská vybavení pro účastníky akce.

V oblasti pronájmu techniky pro vaši akci se můžete obrátit na společnost Economic Service, která zajistí i instalaci techniky, včetně jejího odinstalování. Zajistěte si optimální řešení vaší akce.

 

Rate this post

Zanechat odpověď