Elektronika

Cenově dostupný headset SteelSeries Arctis 1 zachovává oceňovanou kvalitu zvuku

Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh Arctis 1. Nový elegantní headset disponuje stejně výkonnými měniči jako jeho předchůdci z linie Arctis 3, 5, 7 a 9X, ale je nabízen za dostupnou cenu 59,99 euro.

SteelSeries Arctis 1 je multiplatformní herní headset, který díky odnímatelnému mikrofonu a uhlazenému nízkoprofilovému designu užijí hráči i běžní uživatelé prakticky kdekoli.

Sluchátka mají univerzální 3,5mm jack konektor vhodný pro všechny platformy, jako jsou počítač, PS4, Xbox One či Nintendo Switch. V nitru náušníků jsou integrovány totožné kvalitní měniče, které nabízí ostatní modely ze série Arctis. To stejné platí o ClearCast mikrofonu pro realistický čistý přenos a redukci okolního hluku. Na rozdíl od předchůdců není mikrofon zatahovatelný, nýbrž odnímatelný, aby se headset mohl snadno proměnit ve sluchátka na cesty. Tomuto určení napomáhá také ocelová výztuž pro maximální odolnost a nízkoprofilové řešení zachovávající vysoký komfort, společně s flexibilní čelenkou fungující jako hlavový most, resp. polstrováním náušníků prodyšnou Airweave tkaninou.

„Arctis se stal první značkou headsetů nabízející nejlepší zvukový výkon ve své třídě v elegantním designu pro využití při hraní nebo na cestách,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Jsme nadšeni, že můžeme zpřístupnit kompletní zážitek ze série Arctis ještě širšímu množství hráčů a to za velmi příznivou cenu.“

SteelSeries Arctis 1 je aktuálně dostupný za 59,99 euro včetně dopravy prostřednictvím webové stránky www.SteelSeries.com.

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.

 

Rate this post

Zanechat odpověď